ÖZDEMİR Makina Elek. Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şti.
İvedik OSB.

1470. Sok. No: 45 Ostim - ANKARA

+90 312 395 27 79

info@sondajmatkaplari.com

Hakkımızda

1993 yılından beri ülkemizin sektördeki lokomotif firması olan ve her geçen gün kendini güncelleyen ÖZDEMİR MAKİNE, sondaj makinesi, sondaj makinası ekipmanları, karotlu sondaj, çamur pompası, enjeksiyon pompası, sondaj elmas matkap gibi ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesine; teknolojisi ve katma değeri yüksek, dünya standartlarında yeni makineler ve ekipmanlar üretmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, her biri kendi alanında tüm detaylara hakim, müşteri memnuniyetini birinci öncelik kabul eden dinamik kadromuzla petrol, doğalgaz, jeotermal sahalarında yeraltı/yerüstü projelerini en başarılı şekilde tamamlamaktır. Bunların yanı sıra, malzeme temini ve lojistiği, mühendislik/danışmanlık alanlarında önemli projeleri tamamlayarak sektörümüzde en iyi şirketler arasında bulunmak öncelikle hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Misyonumuz, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde fark yaratmak, yenilikleri yakından takip edip eğitimin sürekliliğini tüm çalışanlarında uygulamak ve her yeni işinde bir öncekinden daha iyi olmaktır.
İvedik OSB.

1470. Sok. No: 45 Ostim - ANKARA

Tel: +90 312 395 27 79
Tel: +90 546 227 11 88

info@sondajmatkaplari.com